Signature pad (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Disable
he: השבתה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Fields
he: שדות

en: Background color
he: צבע רקע

en: Button
he: כפתור

en: Clear
he: ניקוי

en: Undo
he: ביטול

en: Hide
he: הסתרה

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: Fixed width
he: רוחב קבוע
