Signature pad (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Disable
hr: Onemogući

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Fields
hr: Polja

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Button
hr: Gumb

en: Clear
hr: Očisti

en: Undo
hr: Poništi

en: Hide
hr: Sakrij

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: Fixed width
hr: Fiksna širina
