Signature pad (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Disable
hu: Letiltás

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Fields
hu: Mezők

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Clear
hu: Törlés

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Color picker
hu: Színválasztó

en: Image format
hu: Képformátum

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: Fixed width
hu: Fix szélesség

en: Format: @format
hu: Formátum: @format
