Signature pad (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disable
hy: Անջատել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Hide
hy: Թաքցնել
