Signature pad (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Disable
km: បិទ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Hide
km: លាក់

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ
