Signature pad (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Fixed width
kn: ಅಗಲವು ಸ್ಥಿರವಾಗಿದೆ
