Signature pad (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە
