Signature pad (1.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Fields
nl: Velden

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Button
nl: Knop

en: Clear
nl: Wissen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Hide
nl: Verbergen

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format
