Signature pad (1.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Disable
ru: Отключить

en: Filename
ru: Имя файла

en: Fields
ru: Поля

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Button
ru: Кнопка

en: Clear
ru: Очистить

en: Undo
ru: Отмена

en: Hide
ru: Скрыть

en: Color picker
ru: Выбор цвета

en: Aspect ratio
ru: Соотношение сторон

en: Progress indicator
ru: Индикатор прогресса

en: Preview image style
ru: Стиль изображения при предпросмотре

en: Fixed width
ru: Фиксированная ширина

en: Format: @format
ru: Формат: @format
