Signature pad (1.0.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Filename
uk: Назва файла

en: Fields
uk: Поля

en: Background color
uk: Колір тла

en: Button
uk: Кнопка

en: Clear
uk: Очистка

en: Undo
uk: Скасувати

en: Hide
uk: Приховати

en: Color picker
uk: Піпетка кольору

en: Image format
uk: Формат зображення

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: Fixed width
uk: Фіксована ширина
