Signature pad (1.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Disable
ar: تعطيل

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Fields
ar: الحقول

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Button
ar: زر

en: Clear
ar: مسح

en: Undo
ar: تراجع

en: Hide
ar: إخفاء

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة
