Signature pad (1.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Fields
el: Πεδία

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Button
el: Κουμπί

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: Fixed width
el: Σταθερό πλάτος
