Signature pad (1.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Button
eu: Botoia

en: Clear
eu: Garbitu

en: Undo
eu: Desegin

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: Fixed width
eu: Zabalera finkoa
