Signature pad (1.0.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Button
fi: Nappi

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Undo
fi: Kumoa

en: Hide
fi: Piilossa

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: Fixed width
fi: Kiinteä leveys
