Signature pad (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Fields
jv: Field

en: Background color
jv: Warna Background

en: Undo
jv: Baléknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: Fixed width
jv: Ambané tetep
