Signature pad (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Button
ne: बटन

en: Clear
ne: सफा

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
