Signature pad (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Disable
vi: Tắt

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Fields
vi: Các trường

en: Background color
vi: Màu nền

en: Button
vi: Nút

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Undo
vi: Khôi phục

en: Fixed height
vi: Độ cao cố định

en: Hide
vi: Ẩn

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh

en: Fixed width
vi: Độ rộng cố định
