Signature pad (1.0.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Filename
sv: Filnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Button
sv: Knapp

en: Clear
sv: Rensa

en: Undo
sv: Ångra

en: Hide
sv: Dölj

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: Fixed width
sv: Fast bredd
