Signature pad (1.0.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: Fixed width
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་པའི་ཞེང་ཚད
