Signature pad (1.0.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Disable
cs: Vypnout

en: Filename
cs: Název souboru

en: Fields
cs: Pole

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Button
cs: Tlačítko

en: Clear
cs: Vymazat

en: Undo
cs: Zpět

en: Hide
cs: Skrýt

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: Fixed width
cs: Pevná šířka
