Signature pad (1.0.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Disable
gl: Desactivar

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Fields
gl: Campos

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Button
gl: Botón

en: Clear
gl: Limpar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Hide
gl: Agochar

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: Fixed width
gl: Ancho fixo
