Signature pad (1.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disable
is: Afvirkja

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Fields
is: Svæði

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Clear
is: Hreinsa

en: Undo
is: afturkalla

en: Hide
is: Fela
