Signature pad (1.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disable
ug: تاقاش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Color picker
ug: رەڭ تاللىغۇچ
