Signature (Field) (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Signature
be: Подпіс

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Background color
be: Колер фона

en: Field types
be: Тыпы палёў
