Signature (Field) (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Signature
de: Signatur

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: General
de: Allgemein

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Field types
de: Feldtypen
