Signature (Field) (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Signature
eu: Sinadura

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: Field types
eu: Eremu motak
