Signature (Field) (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Field types
fi: Kenttätyypit
