Signature (Field) (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ
