Signature (Field) (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: General
id: Umum

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Field types
id: Jenis bidang isian
