Signature (Field) (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: General
jv: Umum

en: Background color
jv: Warna Background
