Signature (Field) (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ
