Signature (Field) (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Signature
pl: Podpis

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Field types
pl: Typy pól
