Signature (Field) (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Signature
fa: امضا

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: General
fa: عمومی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه
