Signature (Field) (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ps: لاسليک

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Background color
ps: شاليد رنګ
