Signature (Field) (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ta: கையொப்பம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: General
ta: பொது

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்
