Signature (Field) (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Signature
et: Allkiri

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Field types
et: Väljade tüübid
