Signature (Field) (1.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Signature
hu: Aláírás

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: General
hu: Általános

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Field types
hu: Mezőtípusok
