Signature (Field) (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
