Signature (Field) (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Signature
ja: 署名

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: General
ja: 全般

en: Background color
ja: 背景色

en: Field types
ja: フィールドタイプ
