Signature (Field) (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: General
ka: ზოგადი

en: Background color
ka: ფონის ფერი
