Signature (Field) (1.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ku: مۆر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما
