Signature (Field) (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Signature
lt: Parašas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Field types
lt: Laukelių tipai
