Signature (Field) (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Signature
lv: Paraksts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General
lv: Galvenie

en: Background color
lv: Fona krāsa
