Signature (Field) (1.0.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Signature
no: Signatur

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: General
no: Generelt

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Field types
no: Felttyper
