Signature (Field) (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Signature
ru: Подпись

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: General
ru: Общий

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Field types
ru: Типы полей
