Signature (Field) (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: General
th: ทั่วไป

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
