Signature (Field) (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Signature
tr: İmza

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: General
tr: Genel

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Field types
tr: Alan tipleri
