Signature (Field) (1.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Signature
az: İmza

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Field types
az: Sahə növləri
