Signature (Field) (1.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Signature
ast: Robla

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Background color
ast: Color de fondu
