Signature (Field) (1.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Signature
cs: Podpis

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General
cs: Obecné

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Field types
cs: Typy polí
